Heavy watch appearance and replica watches user-friendly design is a major feature of Tissot's watchmaking. Dignified replica watches sale and elegant men's watches, ladies watch exquisite simplicity, very user-friendly setting, so that rolex replica every Tissot watches are both practical and beautiful, as the replica watches uk wearer's wrist Shangpin.

Yiting series of designs inspired by the replica watches introduction of a female gold watch in the 60's it uses a unique pillow-shaped case design, make the replica watches online original version of the original watch qualities. It is reported that this payment has 6 design styles to swiss replica watches choose from, from stainless steel or rose gold PVD coated case with white, black or red leather strap style, to the surface with natural Wesson diamond all-steel Bracelet rolex replica style.

Terasy Grenadeck - AB plotové centrum
 
 
 
menu

Grenadeck - unikátní systém pro venkovní plochy, vhodný zejména na terasy, balkóny, prostory kolem bazénů, do zahrad apod., jako obložení domů, rošty do koupelen a saun nebo jako podlaha např. do vinného sklípku. Velmi kvalitně nahrazuje exotická dřeva, a přitom nemá žádné růstové defekty jako suky nebo otvory po hmyzu.

Podlahový profil Grenadeck dodáváme v 5 módních dezénech – hnědé, pískové, šedé, červenohnědé a oranžové.

Terasové desky Grenadeck se vyrábí z kompozitu dřeva a plastu. Materiál je v tomto kompozitu zastoupen v poměru 60% dřevo, 40% plast. Materiál je záměrně tvořen z větší části dřevem tak, aby pocit přírodního materiálu byl výrazně intenzivnější, než u jiných konkurenčních kompozitů.

Provádíme kompletní realizace WPC teras z materiálu Grenadeck na klíč i pouze prodej materiálu pro Vaši terasu.

Českobrodská 28 . Praha 9
HRDLOŘEZY . naproti "LIDLu"
T:  222 710 819
F:  222 713 344
M: 602 396 102
E: info@abploty.cz
Po - Pá: 9-17 hod

  MAPA