Heavy watch appearance and replica watches user-friendly design is a major feature of Tissot's watchmaking. Dignified replica watches sale and elegant men's watches, ladies watch exquisite simplicity, very user-friendly setting, so that rolex replica every Tissot watches are both practical and beautiful, as the replica watches uk wearer's wrist Shangpin.

Yiting series of designs inspired by the replica watches introduction of a female gold watch in the 60's it uses a unique pillow-shaped case design, make the replica watches online original version of the original watch qualities. It is reported that this payment has 6 design styles to swiss replica watches choose from, from stainless steel or rose gold PVD coated case with white, black or red leather strap style, to the surface with natural Wesson diamond all-steel Bracelet rolex replica style.

Plotové dílce Grenafence - AB plotové centrum
 
 
 
menu

Grenafence - unikátní bezúdržbové plotové komponenty vyrobené z WPC materiálu, který obsahuje přírodní dřevěná vlákna (60%) a polypropylen (40%). Vyrábí se tzv. extrudací - vytlačování komponentů pod tlakem a teplotou a neobsahují žádný PVC. Materiál plotových dílců je probarven ve hmotě, tzn. že při poškození plochy poškrábáním se zobrazí stále stejný a celistvý barevný ton.

Plotové komponenty podléhají přírodnímu zešednutí (jedná se o tzv. dřevěnou patinu) - díky přítomnosti pilin  barva časem vybledne. Vyblednutí trvá několik týdnů až měsíců a dále je již neměnné. Tento přirozený efekt je stejný u všech výrobků ze dřeva. Povrch není třeba upravovat nátěrem ani speciálním olejem. Nulové náklady na konzervaci.  Použití pro oplocení, vrata, ohradníky, zábradlí, zástěny k bazénům, paravány, pergoly, květináče nebo zahradní nábytek.

Plotové komponenty Grenafece dodáváme v 5 módních dezénech – hnědé, pískové, šedé, červenohnědé a oranžové , ve 2 povrchových úpravách - nekartáčované a kartáčované a ve 3 provedení - oblouk, zkosená a rovná.

Provádíme kompletní realizace plotů s komponenty Grenafence na klíč nebo pouze prodej plotových komponentů či výrobu plotových dílců na míru pro Váš plot.

Českobrodská 28 . Praha 9
HRDLOŘEZY . naproti "LIDLu"
T:  222 710 819
F:  222 713 344
M: 602 396 102
E: info@abploty.cz
Po - Pá: 9-17 hod

  MAPA